Volkswagen Passat 1,9 TDI - samochód osobowy z 2000 r. - I licytacja - [eLicytacje] #62570385
I licytacja Ruchomości
Volkswagen Passat 1,9 TDI - samochód osobowy z 2000 r.
CENA WYWOŁAWCZA: 2 625 zł (SZACUNKOWO: 3 500 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa.
Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż.
Organ egzekucyjny wykonuje ustawowy obowiązek i nie ma wpływu na rodzaj, wartość ani stan przedmiotów przekazanych do sprzedaży.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Passat
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2000
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: DBL GC48
Nr VIN: WVWZZZ3BZYE411402
Data pierwszej rejestracji: 2000-06-21
Przebieg: 377733 km
Kolor: Niebieski
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-19
OGLĘDZINY:
Budowlanych 1
59-600 Lwówek Śląski, dolnośląskie
02.09.2026 r. w godz. od 11:00 do 12:00 (ruchomość można oglądać na parkingu Urzędu Skarbowego w Lwówku Śląskim po uprzednim zgłoszeniu się na sali obsługi Urzędu lub kontakcie telefonicznym pod numerami telefonów: , (telefony stacjonarne) oraz (telefon komórkowy)
Urząd Skarbowy w Lwówku Śląskim
Daniel Mendychowski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/6a432a76-3a13-4d8e-a2f7-ebd18adb7701
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
ціна
cьогодні, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
cьогодні, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
cьогодні, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
cьогодні, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
cьогодні, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
cьогодні, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
cьогодні, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
ціна
cьогодні, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
ціна
cьогодні, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
ціна
cьогодні, 18:25
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
ціна
21 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Vento, 1992 rok, pojemność 1896, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Vento Typ nadwozia: sedan Pojemność silnik
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 1993 rok, pojemność 1781, CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyn
ціна
18 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Samochód sprawny, odpala, jeździ. Widoczna niewielka korozja na przednich lewych drzwiach. Otarcie na lewym tylnym błotniku. Brak przeglądu technicznego. Ubezpieczenie korporacyjne. Na
ціна
12 дні тому
II licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1999 ROK PRODUKCJI CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) widoczne ślady użytkowania: pęknięcia, otarcia, zniszczona tapicerka, dostępny kluczyk i dowód rejestracyjny Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemn
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Multivan, rok prod. 2004, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) - pojazd zaniedbany, - brak dowodu rejestracyjnego, - jeden kluczyk, - brak informacji odnośnie aktualnej polisy OC oraz ważnego badania technicznego, Nazwa katalogowa: Samoc
ціна
10 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat Kombi 2.0TDI automat, rok produkcji 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd zarejestrowany w kraju od 31.12.2014r. Ostatnie badania techniczne ważne do 07.01.2026r. Pojazd posiada skórzaną tapicerkę + hak holowniczy. Kluczyk 1 + dowód
ціна
11 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Pojazd powypadkowy, uszkodzone elementy nośne konstrukcji nadwozia, podwozia i ramy. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1598 cm
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Wyposażenie: 4 x elektryczne szyby centralny zamek jeden klucz klimatyzacja elektryczne lusterka ekran dotykowy lampy ksenonowe aluminiowe felgi skórzana dwukolorowa tapicerka komputer pokładowy sterowani
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN T4 rok prod. 1996 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) brak aktualnego badania technicznego, silnik nie został uruchomiony Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Typ 4 Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa:
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf CENA WYWOŁAWCZA: 3 600 zł (SZACUNKOWO: 4 800 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod nr telefonu: 84 686 87 36 Pierwsza rejestracja w kraju 2.07.2018r. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN TOURAN KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 5 700 zł (SZACUNKOWO: 11 400 zł) Podany przebieg pojazdu jest na dzień 2025-12-17. Pojazd niesprawny technicznie (problem z rozrządem i EGR). Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Touran Typ nadwozia: ko
ціна
12 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Golf CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Moc 75 kW. Felgi stalowe. Liczne ślady korozji, w tym na progach. Zarysowany zderzak przedni. Wgniec
ціна
12 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, rok prod. 2013, 1,2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Brak badania technicznego, brak kluczyka. Przebieg na podstawie danych ze systemu CEPiK. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchb
ціна
20 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 1.9 TDI Samochód Osobowy Kareta (Sedan) CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem 505070210 Silnik- został uruchomiony, bez większych wycieków oleju. Nadwozie- powł
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Passat r.prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 1 550 zł (SZACUNKOWO: 3 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna
ціна
7 дні тому
Ruchomości Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 650 zł (SZACUNKOWO: 2 640 zł) Volkswagen Polo 2004 r. Badania techniczne: 17.02.2026 r. Pierwsza rejestracja w Polsce: 28.02.2020 r. 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność si
ціна
10 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Passat CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Samochód posiada liczne uszkodzenia elementów karoserii, wgniecenia, otarcia i zarysowania. Zawieszenie pojazdu wymaga kompleksowej naprawy. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volks
ціна
19 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Bora r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 1 890 zł (SZACUNKOWO: 3 780 zł) Wskazany przebieg - stan licznika na dzień badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Bora Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa:
ціна
7 дні тому
![Volkswagen Passat 1,9 TDI - samochód osobowy z 2000 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/141126/3619ea450/e98513b7-0d93-27bc-19bd-8c62ba386930_b.webp)
![Volkswagen Passat 1,9 TDI - samochód osobowy z 2000 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/141131/3e4b08226/838d9bab-2aac-7488-411a-2c68492e437e_b.webp)
![Volkswagen Passat 1,9 TDI - samochód osobowy z 2000 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/141135/29d7e491c/61761374-1ae8-c0fe-0538-89d0fd56ffda_b.webp)
![Volkswagen Passat 1,9 TDI - samochód osobowy z 2000 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/141141/cee748774/7c38812f-3f6f-ec69-47fb-7e187fc8ad2f_b.webp)
![Volkswagen Passat 1,9 TDI - samochód osobowy z 2000 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/141148/e3b578356/7a20ecc3-2919-7b3d-ad80-9182a2cb8b2f_b.webp)
![Volkswagen Passat 1,9 TDI - samochód osobowy z 2000 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)