[eLicytacje] II licytacja - Sprężarka śrubowa GA 45 Atlas Copco #62572012
II licytacja Ruchomości
Sprężarka śrubowa GA 45 Atlas Copco
CENA WYWOŁAWCZA: 18 450 zł (SZACUNKOWO: 36 900 zł)
Atlas Copco GA 45 to przemysłowa, jednostopniowa sprężarka śrubowa z wtryskiem oleju, wykorzystywana w zakładach produkcyjnych.
Moc silnika 45kW
Nazwa katalogowa: Maszyna przemysłowa
Marka: Atlas Copco
Model: GA 45
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
3 Maja 20
41-200 Sosnowiec, śląskie
Ruchomość można oglądać w terminie od 07.09.2026 do 10.09.2026 w godzinach od 12:00 do 14:00 po uprzednim umówieniu się z osobą prowadzącą sprawę pod numerem telefonu .
Urząd Skarbowy w Sosnowcu
Marta Rumian
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/499f1e92-14dc-4a36-8355-f1f6c374761d
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
ціна
cьогодні, 14:41
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
ціна
cьогодні, 14:41
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
ціна
cьогодні, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
ціна
cьогодні, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
ціна
cьогодні, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
ціна
cьогодні, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
ціна
cьогодні, 14:39
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
ціна
cьогодні, 14:39
Ruchomości Naczepa Kogel S24 - chłodnia, 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 14 200 zł (SZACUNKOWO: 71 000 zł) Naczepa Kogel - chłodnia, pojazd posiada rejestrację Republiki Łotewskiej, brak dokumentów pojazdu, brak informacji o ważności badań technicznych pojazdu. Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WKOS0002
ціна
cьогодні, 14:39
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 2.0 TDI rok produkcji: 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Samochód po kolizji z uszkodzonym przodem Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1968 cm³ Rodzaj paliwa: olej
ціна
cьогодні, 14:38
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd posiada jeden klucz, dowód rejestracyjny. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C5 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1997 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produ
ціна
20 дні тому
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Mercedes Benz C 180 Kompressor CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd posiada 2 klucze, dowód rejestracyjny, kartę pojazdu. Stan licznika odczytany z ostatniego badania technicznego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Ben
ціна
20 дні тому
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Audi A6 CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Pojazd posiada instalację LPG, jeden klucz, karta pojazdu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2393 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok
ціна
20 дні тому
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa zabudowana, z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w Sosnowcu CENA WYWOŁAWCZA: 6 749 057 zł (SZACUNKOWO: 8 998 742 zł) Nieruchomość gruntowa (użytkowanie wieczyste) o pow. 2,0614 ha, zabudowana budynkiem biurowym wraz z halą produkcyjną, magaz
ціна
21 дні тому
II licytacja Ruchomości Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE + 4 aparaty PANASONIC CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE Electronic Modular Switching System - służy do zarządzania ruchem połączeń stacjonarnych w biurze lu
ціна
3 дні тому
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa zabudowana, z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w Sosnowcu CENA WYWOŁAWCZA: 6 749 057 zł (SZACUNKOWO: 8 998 742 zł) Nieruchomość gruntowa (użytkowanie wieczyste) o pow. 2,0614 ha, zabudowana budynkiem biurowym wraz z halą produkcyjną, magaz
ціна
21 дні тому
II licytacja Ruchomości Manekiny krawieckie + wyposażenie sklepu CENA WYWOŁAWCZA: 1 230 zł (SZACUNKOWO: 2 460 zł) W zestawie: -manekiny- 7 szt, Profesjonalne manekiny krawieckie posiadają korpusy z utwardzonego styropianu pokryte tkaniną w kolorach czarnym i ecru. Regulowany metalowy stojak z t
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Maszyny przemysłowe - pompy, kocioł, zasilacz buforowy, serwery - 10 sztuk(możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości) CENA WYWOŁAWCZA: 15 805 zł (SZACUNKOWO: 31 611 zł) W skład asortymentu wchodzą: - 4 pompy próżniowe firmy Hoffman - zasilacz buforowy - naczyni
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości) CENA WYWOŁAWCZA: 609 096 zł (SZACUNKOWO: 1 218 192 zł) Przemysłowe maszyny szwalnicze, prasowalnicze renomowanych firm - 311 sztuk ruchomości pochodzących z linii produkcyjne
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Pralka Amica CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Pralka automatyczna Amica PB5570AA, wolnostojąca, ładowana od frontu. Urządzenie wyposażone jest w bęben ze stali nierdzewnej oraz elektroniczno-mechaniczny układ sterowania umożliwiający wybór programów prania dost
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Telewizor SONY LED CENA WYWOŁAWCZA: 307 zł (SZACUNKOWO: 615 zł) Telewizor LED z serii Sony BRAVIA - jest to klasyczny telewizor LCD z podświetleniem LED (Direct LED). Diody LED są umieszczone bezpośrednio za ekranem, co zapewnia równomierne podświetlenie i dobry kontrast
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA CENA WYWOŁAWCZA: 61 500 zł (SZACUNKOWO: 123 000 zł) poziomy, płomienicowo-płomieniówkowy kocioł parowy o konstrukcji trójciągowej, przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Konstrukcja ta charakteryzuje się cylindrycznym korpusem o dużej pojemności wodn
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości detektor nieszczelności gazu CG-1S CENA WYWOŁAWCZA: 123 zł (SZACUNKOWO: 246 zł) Wykrywacz gazu CG-1S jest przeznaczony do kontroli i wykrywania miejsc nieszczelności instalacji gazowej zawierającej gaz ziemny, miejski lub mieszaninę propan – butan. Marka: temat s.c Model
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA nr 2 CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Dopuszczalnie ciśnienie 10 bar Maksymalna wydajność 1250 kg/h Nazwa katalogowa: Inna Marka: WIMA Model: Ekonom Rok produkcji: 1992 Nr fabryczny: 27496 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: 3 maja
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Chłodziarko-zamrażarka CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Chłodziarko - zamrażarka firmy Whirlpool. Lodówki Whirlpool wyróżniają się dobrym wykonaniem i funkcjonalnością. Nazwa katalogowa: Lodówka wolnostojąca Marka: Whirlpool Model: LCPS 818 NFX Typ: chłodziark
ціна
3 дні тому
Ruchomości Samochód osobowy Toyota Avensis CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Pojazd posiada jeden klucz, dowód rejestracyjny. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2231 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkc
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Gerber Infinity 45 ploter z oprogramowaniem CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Profesjonalny wielkoformatowy ploter atramentowy. Maszyna produkowana jest przez amerykańską firmę Gerber Technology. Służy głównie w przemyśle tekstylnym i odzieżowym do szybk
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Ploter Infinity 45 z oprogramowaniem CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Profesjonalny wielkoformatowy ploter atramentowy. Maszyna produkowana jest przez amerykańską firmę Gerber Technology. Służy głównie w przemyśle tekstylnym i odzieżowym do szybkiego dr
ціна
3 дні тому
Ruchomości Samochód osobowy Audi A6 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Pojazd posiada instalację LPG, jeden klucz, karta pojazdu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2393 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2
ціна
3 дні тому
![[eLicytacje] II licytacja - Sprężarka śrubowa GA 45 Atlas Copco - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/143716/c4c044b1d/e3f375aa-2196-e99b-13a6-a03ba0bf5b5b_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Sprężarka śrubowa GA 45 Atlas Copco - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)