Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] #62572141
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI
CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)
Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowodu rejestracyjnego, pojazd uszkodzony, brak możliwości uruchomienia silnika, uszkodzona szyba boczna, brak powietrza w oponach.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Citroën
Model: C4
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1560 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2008
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: DW6FN54
Nr VIN: VF7LC9HXC74834813
Data pierwszej rejestracji: 2008-05-28
Przebieg: 450145 km
Kolor: Szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-12-11
OGLĘDZINY:
Bohaterów Getta 4
08-110 Siedlce, mazowieckie
10.09.2026r., godzina 10.00-10.30
Urząd Skarbowy w Siedlcach
Emilia Stańczuk
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/174d691e-1f92-4ecc-91dc-20f1f9541e71
I licytacja Ruchomości Volvo S40 2008 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1997 cm³ R
ціна
cьогодні, 14:37
I licytacja Ruchomości Volvo S40 2008 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1997 cm³ R
ціна
cьогодні, 14:37
I licytacja Ruchomości Zestaw części karoserii do różnych modeli AUDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 910 zł (SZACUNKOWO: 3 880 zł) Części samochodowe sprzedawane jako zestaw. Cena dotyczy całego zestawu. Części wymagają renowacji powierzchni lakierniczej, po wieloletnim składowaniu. Zestaw składa się z 5 sz
ціна
cьогодні, 14:36
Ruchomości CITROEN C4 PICASSO CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazd sprawny technicznie, jeżdżący.
ціна
cьогодні, 14:36
Ruchomości CITROEN C4 PICASSO CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazd sprawny technicznie, jeżdżący.
ціна
cьогодні, 14:36
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran 2.0 TDI DSG CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wy
ціна
cьогодні, 14:36
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran 2.0 TDI DSG CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wy
ціна
cьогодні, 14:36
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
ціна
cьогодні, 14:35
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
ціна
cьогодні, 14:35
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
ціна
cьогодні, 14:34
Ruchomości Daimlerchrysler C180 Coupe 2002 rok CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) pojazd w stanie technicznym dobrym, dwa kluczyki, karta pojazdu, dowód rejestracyjny Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Daimler Chrysler Model: brak Typ nadwozia: coupé Pojemność silnika: 19
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd posiada jeden klucz, dowód rejestracyjny. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C5 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1997 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produ
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 2000 rok produkcji CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) badania techniczne do 17 czerwca 2026; liczne otarcia karoserii i złuszczenia lakieru, pęknięty reflektor, felgi aluminiowe, nie sprawny akumulator, jeden kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód
ціна
11 дні тому
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
ціна
8 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia Classic Kombi 1.2, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd zarejestrowany w kraju od 20.06.2003r. Ostatnie badania techniczne ważne do 03.03.206r. Kluczyk 1. Samochód posiada normalne ślady użytkowania adekwat
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, pos
ціна
19 дні тому
I licytacja Ruchomości ŠKODA OCTAVIA 2002 ROK CENA WYWOŁAWCZA: 4 125 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) stan techniczny pojazdu dobry, bez widocznych uszkodzeń, 2 kluczyki do samochodu, 2 kluczyki do blokady, karta pojazdu, brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Mode
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Matra ( Renault) Espace rok prod 1997, poj. 1998 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomo
ціна
20 дні тому
II licytacja Ruchomości CITROEN C4 HATCHBACK 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd jest niesprawny technicznie – prawdopodobnie silnik wymaga naprawy. Akumulator jest rozładowany. Z tyłu po lewej stronie nad nadkolem auto jest zarysowane. Lusterko od strony kierowcy jest l
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Citroen Berlingo CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Moc 80kW. Felgi stalowe. Zarysowany zderzak przedni. Wnętrze pojazdu zaniedbane. Tapicerka brudna i
ціна
13 дні тому
Ruchomości Citroen Xsara CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego przeglądu technicznego, posiada jeden komplet kluczy, brak informacji o aktualnym stanie technicznym. Nie ponosimy odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości. Nabyw
ціна
11 дні тому
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Citroen C4, rok prod. 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Własność Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej II Wydział Karny z 3.10.2025 r. Sygn. Akt II K 133/25. Pojazd posiada uszkodzony przed
ціна
11 дні тому
II licytacja Ruchomości Skoda Fabia 1,4 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Fabia Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1397 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości Citroen C5 rok prod. 2009 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44)645 01 37. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C5 Typ nadwozia: kombi Pojemność
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia rok 2004, poj. 1595 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, wgniecenia, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajdują się 2 sztuki kluczyków oraz dowód rejestracyjny. Wyposażenie obej
ціна
15 дні тому
I licytacja Ruchomości Skoda Superb rok 2015, poj. 1390 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 225 zł (SZACUNKOWO: 12 300 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajduje się dowód rejestracyjny wraz z kluczykami szt. 1. Wnętrze jest w stanie przeci
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości Ligier 2008r. CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ligier Model: X - Too Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 505 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2008 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WW
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości Skoda Superb rok 2015, poj. 1390 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 225 zł (SZACUNKOWO: 12 300 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajduje się dowód rejestracyjny wraz z kluczykami szt. 1. Wnętrze jest w stanie przeci
ціна
14 дні тому
I licytacja ruchomości samochód osobowy skoda octavia kombi cena wywoławcza: 9 000 zł (szacunkowo: 12 000 zł) pojazd sprawny udało się uruchomić, brak ważnych badań technicznych, brak dowodu rejestracyjnego. Posiadamy jeden klucz, nazwa katalogowa: samochód osobowy marka: škoda model: octavia
ціна
6 дні тому
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181954/00de74268/f785fc75-7217-b9cb-8388-7f7813a2d721_b.webp)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181958/05e3e1be1/9183e524-5920-b6b1-17d9-480b490683b3_b.webp)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182000/c2acd1ec9/f73f0d40-e82f-62ad-3cc5-d45249831a43_b.webp)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182004/1c04ba8e5/a59752d1-9c0d-64b4-b38f-85b76d61533f_b.webp)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182011/fb0acbcd4/cbdc62ac-d895-a4e2-1c6b-c271b8a814dd_b.webp)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182017/a45749c59/4a6eb46d-1b00-cdea-69b4-6437ddc759ef_b.webp)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182019/689360b26/028a73ca-54f6-e46a-5708-a9ea41a5a331_b.webp)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182026/31e8b5b3a/23c26a4f-4657-2caa-1957-8f2e17eac8e1_b.webp)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)