Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] #62572180
I licytacja Ruchomości
Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna
CENA WYWOŁAWCZA: 9 450 zł (SZACUNKOWO: 12 600 zł)
Pojazd bez ważnego przeglądu technicznego. Pierwsza rejestracja w kraju 22.11.2019 r. Posiada jeden kluczyk i dowód rejestracyjny. Brak możliwości uruchomienia silnika i odczytu bieżącego przebiegu kilometrów (podane wskazanie z 24.09.2025 r.).
Samochód jest własnością Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Lipnie II Wydział Karny - sygn. akt II K 433/25 z 10 marca 2026 roku.
Oferowany przedmiot może posiadać ślady użytkowania, uszkodzenia, niekompletne wyposażenie oraz wady techniczne. Zaleca się dokonanie osobistych oględzin przedmiotu w terminie wskazanym w ogłoszeniu.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A6
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 2393 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: CWL 36906
Nr VIN: WAUZZZ4F16N154578
Data pierwszej rejestracji: 2006-03-17
Przebieg: 262222 km
Kolor: szary metalik
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-21
OGLĘDZINY:
Płocka 132
87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie
09.09.2026 w godz. od 10:00 do 14:00.
Urząd Skarbowy we Włocławku
Ireneusz Orzechowski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/81695b28-2d52-4896-b323-48ca5304b3b0
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
ціна
cьогодні, 10:26
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
ціна
cьогодні, 10:26
II licytacja Ruchomości Volkswagen Caravelle z 2007 roku CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) - jeden komplet kluczy, - przebieg 547509 km, - pojazd niesprawny technicznie - uszkodzony silnik (nie odpala). Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Caravelle Typ
ціна
cьогодні, 10:25
II licytacja Ruchomości Volkswagen Caravelle z 2007 roku CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) - jeden komplet kluczy, - przebieg 547509 km, - pojazd niesprawny technicznie - uszkodzony silnik (nie odpala). Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Caravelle Typ
ціна
cьогодні, 10:25
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Golf II CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) - nieznany stan techniczny pojazdu ze względu na brak możliwości uruchomienia, brak akumulatora, - pojazd posiada liczne ślady użytkowania adekwatne do wieku, - brak przeglądu technicznego,
ціна
cьогодні, 10:24
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Golf II CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) - nieznany stan techniczny pojazdu ze względu na brak możliwości uruchomienia, brak akumulatora, - pojazd posiada liczne ślady użytkowania adekwatne do wieku, - brak przeglądu technicznego,
ціна
cьогодні, 10:24
I licytacja Ruchomości Ford C-Max, 1.8 diesel, rok prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Pojazd uszkodzony, poobijany, lewe przednie koło do wymiany, wyrwany komputer, nie odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: C-MAX Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
ціна
cьогодні, 10:23
I licytacja Ruchomości Ford C-Max, 1.8 diesel, rok prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Pojazd uszkodzony, poobijany, lewe przednie koło do wymiany, wyrwany komputer, nie odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: C-MAX Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
ціна
cьогодні, 10:23
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
ціна
cьогодні, 10:23
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
ціна
cьогодні, 10:23
I licytacja Ruchomości Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 450 zł (SZACUNKOWO: 12 600 zł) Pojazd bez ważnego przeglądu technicznego. Pierwsza rejestracja w kraju 22.11.2019 r. Posiada jeden kluczyk i dowód rejestracyjny. Brak możliwości uruchomienia sil
ціна
вчора, 18:23
I licytacja Ruchomości AUDI Q7 CENA WYWOŁAWCZA: 20 250 zł (SZACUNKOWO: 27 000 zł) Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 605-090-128 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: Q7 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2967 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2006 Skrzy
ціна
19 дні тому
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Audi A6 CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Pojazd posiada instalację LPG, jeden klucz, karta pojazdu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2393 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok
ціна
21 дні тому
II licytacja Ruchomości AUDI A4 CENA WYWOŁAWCZA: 4 850 zł (SZACUNKOWO: 9 700 zł) Podany przebieg pojazdu jest na dzień 2025-09-26. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rok produkcji: 2003 Skrzynia biegów: automatyczna Nr reje
ціна
22 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki Audi Q5, r. prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 60 000 zł (SZACUNKOWO: 80 000 zł) Pojazd sprawny. Do pojazdu posiadamy 2 komplety kluczyków oraz dowód rejestracyjny. Samochód posiada uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, wnętrze pojazdu nosi znaczne ślady użytk
ціна
12 дні тому
I licytacja ruchomości audi a3 cena wywoławcza: 11 250 zł (szacunkowo: 15 000 zł) brak kluczyków i dowodu rejestracyjnego nazwa katalogowa: samochód osobowy marka: audi model: a3 typ nadwozia: kombi pojemność silnika: 1390 cm³ rodzaj paliwa: benzyna rok produkcji: 2008 skrzynia biegów: manualna
ціна
20 дні тому
II licytacja Ruchomości AUDI Q7 rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 13 000 zł (SZACUNKOWO: 26 000 zł) Brak aktualnych badań technicznych – ostatnie badanie ważne do 25.10.2024r. Brak ważnej polisy OC - ostatnia polisa OC ważna do 26.04.2025r. Samochód posiada komplet 2 kluczy. Brak dowodu rejes
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości AUDI A4 rok prod. 1997 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd uruchamia się. Pojazd wyposażony w hak holowniczy z adnotacją w dowodzie rejestracyjnym. Widoczne rysy eksploatacyjne na całej powierzchni nadwozia. Wnętrze pojazdu zanieczyszczone, zuży
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Audi A3 rok prod. 2009 CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Pojazd posiada aktualny przegląd techniczny (ważny do 22 grudnia 2026 r.). Wnętrze pojazdu z niewielkimi śladami użytkowania. Zarysowania i niewielkie wgniecenie na przednim lewym nadkolu. Nazwa ka
ціна
11 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Audi A6 Avant kombi, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd sprzedawany bez tablic rejestracyjnych, wymaga poprawek blacharsko - lakierniczych. Brak możliwości uruchomienia pojazdu i odczytania przebiegu z uwagi na brak kluc
ціна
19 дні тому
Ruchomości AUDI A6 2.0 TDI ROK 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Brak ważnego przeglądu. Jeden kluczyk. Wnętrze pojazdu zbrudzone, fotel kierowcy - zniszczona tapicerka, siedzenia noszące ślady użytkowania. Brak możliwości uruchomienia silnika, kręci nie odpala. Powłoka laki
ціна
11 дні тому
I licytacja Ruchomości AUDI A6 SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód posiada uszkodzony przedni zderzak, przebite prawe przednie koło, korozja widoczna z lewej strony na drzwiach i przednim nadkolu. Stan techniczny nieznany z uwagi na rozładowany a
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A3 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie posiada ważnych badań technicznych. Ślady korozji na progach samochodu. Rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A3 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 196
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A3 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak przeglądu - brak dowodu rejestracyjnego - samochód nieużytkowany od 2 lat - silnik odpala - akumulator nienaładowany - tapicerka skórzana - jeden kluczyk - w kraju od 2018 r. Nazwa katalogowa: Samochód osobow
ціна
13 дні тому
Ruchomości AUDI A3 CENA WYWOŁAWCZA: 320 zł (SZACUNKOWO: 3 200 zł) Jeden kluczyk, liczne naloty rdzy na drzwiach, masce, błotnikach, progach. Brak aktualnego OC. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A3 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa: benz
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6 Avant S-line C7 2011 3.0 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł) Moc silnika: 245 KM, w komplecie kluczyk, brak aktualnych badań technicznych, polisa korporacyjna. Uszkodzona obudowa lusterka (kierowca), otarcia/rysy na przednim zderzaku i tylnych dr
ціна
12 дні тому
II licytacja Ruchomości Audi A4 CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) kluczyk – 1 szt., dowód rejestracyjny, uszkodzony przedni lewy błotnik, niesprawna klapa bagażnika oraz prawe tylne drzwi, rysy oraz uszkodzenia lakieru, widoczne ślady zużycia wnętrza, brak ważnego badania technic
ціна
20 дні тому
II licytacja Ruchomości AUDI A4 samochód osobowy kombi CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód marki Audi A4 uszkodzony, posiada 1 kluczyk. Stan techniczny widoczny na zdjęciach, silnik niekompletny. Samochód wyposażony w hak. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Mo
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości AUDI A3, 1600 cm3, 2002, PB CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Odprysk na przedniej szybie. Zacięty zamek klapy bagażnika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A3 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1600 cm³ Rodzaj paliwa: benzyn
ціна
6 дні тому
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101640/9850c0025/cac54baa-7482-313e-d111-1a1a65281dc0_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101643/50a66b73b/65cd3490-780e-956c-03e5-6c7c6e0e73f4_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101647/d79a4cd6b/5b2af9ab-5ed8-9dd1-bd72-0b0af3d70f70_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101650/0bdb4e9bc/b59ec1c2-0459-d48b-6905-21bf188ec2ca_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101653/b0b5c84ca/2f0b8774-6d38-6529-db6c-da8d3b7cc45a_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101657/e1cb768e3/94feb39e-4d62-6389-731e-bc2e79a1d916_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101700/180fff043/d492fd12-02af-4ea9-027d-fc05d51b0b98_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101704/55ea36eb2/f6fb6ceb-fd09-d47e-97d4-5152555a67f4_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101710/ee85ecd6d/7fa18c84-f66e-23b6-85c7-7397cecf7a28_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)