Samochód Osobowy Opel Signum 2004 r. - I licytacja - [eLicytacje] #62569884
I licytacja Ruchomości
Samochód Osobowy Opel Signum 2004 r.
CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)
-badanie techniczne ważne do 05.03.2027 r.
-uszkodzona pokrywa bagażnika
-oznaki korozji na rantach błotników
-zmatowiałe reflektory przednie
-uszkodzone (porysowane) felgi
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Signum
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 2198 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2004
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: NO9361R
Nr VIN: W0L0ZCF4841099775
Data pierwszej rejestracji: 2004-04-27
Przebieg: 254000 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-17
OGLĘDZINY:
Solanka 2 / 2
11-420 Solanka, warmińsko-mazurskie
Ruchomość można oglądać 16.09.2026 r. od godz. 10:00 do godz. 10:30 wyłącznie w obecności pracownika organu egzekucyjnego po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym: .
Urząd Skarbowy w Kętrzynie
Arkadiusz Alfierowicz
tel.
Nieelektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5d5a575b-1961-4bf2-879d-a76ea9309aa9
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
price
yesterday, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
yesterday, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
yesterday, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
price
yesterday, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
price
yesterday, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
yesterday, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
yesterday, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
price
yesterday, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
price
yesterday, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
price
yesterday, 18:25
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
price
19 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Zafira, 2005 rok, pojemność 1910, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Zafira Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
price
15 days ago
II licytacja Ruchomości OPEL CORSA 1,2, ROK PROD. 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Samochód jest w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1229 cm³ Rodzaj paliwa: ben
price
20 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Corsa 2008 rok produkcji CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) liczne otarcia karoserii oraz ogniska korozji, złuszczający się lakier dachu, uszkodzony tylny zderzak, uszkodzona tylna lewa lampa, pojazd unieruchomiony (niesprawny akumulator) brak możliwośc
price
11 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Insignia rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44)645 01 37. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Insignia Typ nadwozia: sedan Po
price
14 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Vectra Station Wagon CENA WYWOŁAWCZA: 5 250 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Widoczne ślady korozji, uszkodzenia tylnej klapy. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej n
price
21 days ago
Ruchomości Opel Astra Kombi 2005 r. CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) moc silnika 77 kW, data rejestracji w Polsce - 23.01.2015 r. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 200
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Astra H 1.4 16V, 2004 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd posiada z lewej strony nad tylnym nad kołem ślady rdzy oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego. Stan licznika na podstawie danyc
price
20 days ago
Ruchomości Opel Astra rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 11 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2012 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: ES 81
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Vectra-C rok prod.2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44) 725-60-62. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Poje
price
13 days ago
Ruchomości Opel Astra rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 11 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2012 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: ES 81
price
12 days ago
II licytacja Ruchomości OPEL CORSA C 2002, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu. Progi mocno skorodowane, wnętrze zabrudzone. Jeden kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ n
price
11 days ago
I licytacja Ruchomości OPEL VECTRA 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2006 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WZY
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Meriva, rok 2005, 1.7 TDI (75 KM) przebieg 388721 km CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 81 46 42 429 Marka: Opel Model: Meriva Typ nadwozia: minivan Pojemność
price
11 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: inny Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2000 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: POS9JJ3 Nr VIN: W
price
14 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Astra 1,6 benzyna 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd zarejestrowany, po kolizji drogowej, nie posiada ważnego przeglądu technicznego. Jeden kluczyk do pojazdu. Widoczne uszkodzenia: urwany przedni zderzak, uszkodzona chłodnica wody, wgnieceni
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Samachód osobowy OPEL ASTRA CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych, posiada ślady użytkowania, zniszczoną powłokę lakiernicza na dachu i przedniej masce. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astr
price
4 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Insignia CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić,
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
price
6 days ago
![Samochód Osobowy Opel Signum 2004 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101434/b3aa4248c/17ba126d-b4d8-38b4-f14a-42a00796bfe0_b.webp)
![Samochód Osobowy Opel Signum 2004 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101440/c630102ee/d29cb325-cde9-fadf-9bca-6f829e7aac8e_b.webp)
![Samochód Osobowy Opel Signum 2004 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101443/865fe9e2e/e6cf1f06-3427-5eb6-8f46-f7889e6fbbc4_b.webp)
![Samochód Osobowy Opel Signum 2004 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101447/e883c1df8/a0fc29b9-ee90-8f62-5f8c-e4f1aad16775_b.webp)
![Samochód Osobowy Opel Signum 2004 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101451/b9ae34465/2e487f7a-882c-8b77-b959-1726ec5fa871_b.webp)
![Samochód Osobowy Opel Signum 2004 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101456/d5866142f/deac5fe5-4632-cf9d-c770-e42ab2086968_b.webp)
![Samochód Osobowy Opel Signum 2004 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101503/73aa58e3f/fa1a71ae-b561-a870-1059-40558b01340c_b.webp)
![Samochód Osobowy Opel Signum 2004 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101509/927061f0f/40e0f8ca-c9c8-f975-8eab-aaf3d04f307c_b.webp)
![Samochód Osobowy Opel Signum 2004 r. - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)