[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy skoda octavia kombi #62570465
I licytacja ruchomości
samochód osobowy skoda octavia kombi
cena wywoławcza: 9 000 zł (szacunkowo: 12 000 zł)
pojazd sprawny udało się uruchomić, brak ważnych badań technicznych, brak dowodu rejestracyjnego. Posiadamy jeden klucz,
nazwa katalogowa: samochód osobowy
marka: škoda
model: octavia
typ nadwozia: kombi
pojemność silnika: 1968 cm³
rodzaj paliwa: olej napędowy
rok produkcji: 2011
skrzynia biegów: manualna
nr rejestracyjny: sgl lc19
nr vin: tmbhe61z8c2082282
data pierwszej rejestracji: 2011-11-17
przebieg: 321011 km
kolor: srebrny metalik
stan techniczny: używany
oc ważne do: 2027-08-19
oględziny:
wybrzeże armii krajowej
44-100 gliwice, śląskie
od 8.09.2026r. Do 9.09.2026r. W od godz. 8:00 do 9:00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym tel: ,
pierwszy urząd skarbowy w gliwicach
mariusz piotrowski
tel.
elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.Mf.Gov.Pl/auction/announcements/2f5442ef-72ab-440a-9e68-5159eeffc703
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
price
yesterday, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
yesterday, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
yesterday, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
price
yesterday, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
price
yesterday, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
yesterday, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
yesterday, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
price
yesterday, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
price
yesterday, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
price
yesterday, 18:25
I licytacja ruchomości samochód osobowy ford mondeo cena wywoławcza: 6 000 zł (szacunkowo: 8 000 zł) po podłączeniu zewnętrznego źródła zasilania pojazd udało się uruchomić, niesprawne hamulce, uszkodzone sprzęgło, jeden klucz, brak dowodu rejestracyjnego, brak ważnych badań technicznych. Nazw
price
6 days ago
I licytacja ruchomości samochód osobowy opel insignia cena wywoławcza: 20 250 zł (szacunkowo: 27 000 zł) pojazd posiada podwójny szyberdach, brak widocznych uszkodzeń, po podłączeniu zewnętrznego źródła zasilania pojazd udało się uruchomić, jeden klucz, brak dowodu rejestracyjnego, brak ważnych
price
6 days ago
I licytacja Ruchomości SEAT LEON CUPRA4 2,8 V6 rok produkcji 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Samochód osobowy Seat Leon w unikalnej wersji Cupra4 z napędem na 4 koła i silnikiem 2,8 V6. Pojazd udało się uruchomić, posiadamy jeden klucz, brak dowodu rejestracyjnego Nazwa ka
price
6 days ago
I licytacja ruchomości samochód osobowy vw polo sg 3916e cena wywoławcza: 1 575 zł (szacunkowo: 2 100 zł) pojazd udało się uruchomić z zewnętrznego źródła zasilania, uszkodzone prawe lusterko po kolizji parkingowej, jeden klucz, brak dowodu rejestracyjnego, badania techniczne ważne do 23.12.2026
price
6 days ago
I licytacja Ruchomości SKODA SUPERB 2.0 TDI rok produkcji 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) Samochód w stanie ogólnym średnim z oględzin wizualnych wnętrze zabrudzone, brak poduszki powietrznej w kierownicy, pojazd po kolizji, sprawny, uszkodzony przedni zderzak, brak anten
price
6 days ago
I licytacja Ruchomości Motocykl Kayo K2 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Motocykl Kayo K2, pojemność silnika 250 cm3, rozładowana bateria, pojazd nie podlega rejestracji, jeden klucz. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: KAYO Model: K2 Typ nadwozia: krosowy Rok produkcji: 2022 Nr r
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości PEUGEOT 307 2.0 HDI rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 600 zł (SZACUNKOWO: 3 200 zł) Badania techniczne ważne do 16.07.2026r. Data pierwszej rejestracji 17.06.2003r. Data pierwszej rejestracji w kraju 16.04.2008r. Polisa OC korporacyjna ważna 16.06.2027r. Jeden komplet
price
6 days ago
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
price
29 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
price
44 days ago
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
price
25 days ago
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
price
35 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
price
22 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
price
27 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
price
35 days ago
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy skoda octavia kombi - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143851/5486b389c/1e4ac358-4b16-26b6-22e7-ff26d505b5f3_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy skoda octavia kombi - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143859/1d3535d17/d8dd7f53-c00f-ed5d-4f4e-62a943a4063d_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy skoda octavia kombi - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143904/f9a46cda4/6e561e10-8e31-bedc-360d-78c32c4a04d6_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy skoda octavia kombi - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143907/aeaba5ef3/72726744-726a-4d1e-e397-cd310485c8ce_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy skoda octavia kombi - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143913/b92697ec2/df197c6b-8546-4782-a318-2aa8122e4ee5_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy skoda octavia kombi - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143920/d0131157c/19855fca-1e93-a3eb-e98f-ad1cdf6e96ba_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy skoda octavia kombi - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143926/3c36b082d/e124d1eb-40d0-5aeb-6bf6-676859ad2e2d_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy skoda octavia kombi - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143933/2fe52196d/1bbc8b2c-bd92-9d5e-a11b-0e5679c82429_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy skoda octavia kombi - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143941/e8ea02111/3039e82a-4e68-d66e-f72c-af72fac66cb3_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy skoda octavia kombi - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)