[elicytacje] i licytacja - skoda superb 2.0 tdi rok produkcji 2015 #62570473
I licytacja Ruchomości
SKODA SUPERB 2.0 TDI rok produkcji 2015
CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł)
Samochód w stanie ogólnym średnim z oględzin wizualnych wnętrze zabrudzone, brak poduszki powietrznej w kierownicy, pojazd po kolizji, sprawny, uszkodzony przedni zderzak, brak anteny radaru aktywnego tempomatu, uszkodzona prawa przednia lampa, prawa strona pojazdu posiada liczne wgniecenia i zarysowania lakieru , lewy przedni błotnik wgnieciony i zarysowany, powłoka lakiernicza w stanie słabym średnim. Pojazd posiada dwa klucze. Przebieg wg licznika 275798 km, pojazd udało się uruchomić, silnik pracuje równo. Polisa OC korporacyjna ważna do 14.06.2027.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Škoda
Model: Superb
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1968 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2015
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: HP RN 1518
Stan techniczny: używany
Kolor: NIEBIESKI METALIK
Przebieg: 275798 km
Nr VIN: TMBJH7NP6G7058899
Data pierwszej rejestracji: 2016-03-16
OC ważne do: 2027-06-14
OGLĘDZINY:
WYBRZEŻE ARMI KRAJOWEJ B/N
44-100 GLIWICE, śląskie
Od 03.09.2026 do 04.09.2026 w godz. 08:00 do 9:00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym - ,
Pierwszy Urząd Skarbowy w Gliwicach
Jerzy Greinert
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/f1c511e0-2578-43db-8be9-242af78f096e
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
price
yesterday, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
yesterday, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
yesterday, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
price
yesterday, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
price
yesterday, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
yesterday, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
yesterday, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
price
yesterday, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
price
yesterday, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
price
yesterday, 18:25
I licytacja ruchomości samochód osobowy ford mondeo cena wywoławcza: 6 000 zł (szacunkowo: 8 000 zł) po podłączeniu zewnętrznego źródła zasilania pojazd udało się uruchomić, niesprawne hamulce, uszkodzone sprzęgło, jeden klucz, brak dowodu rejestracyjnego, brak ważnych badań technicznych. Nazw
price
6 days ago
I licytacja ruchomości samochód osobowy opel insignia cena wywoławcza: 20 250 zł (szacunkowo: 27 000 zł) pojazd posiada podwójny szyberdach, brak widocznych uszkodzeń, po podłączeniu zewnętrznego źródła zasilania pojazd udało się uruchomić, jeden klucz, brak dowodu rejestracyjnego, brak ważnych
price
6 days ago
I licytacja ruchomości samochód osobowy skoda octavia kombi cena wywoławcza: 9 000 zł (szacunkowo: 12 000 zł) pojazd sprawny udało się uruchomić, brak ważnych badań technicznych, brak dowodu rejestracyjnego. Posiadamy jeden klucz, nazwa katalogowa: samochód osobowy marka: škoda model: octavia
price
6 days ago
I licytacja ruchomości samochód osobowy vw polo sg 3916e cena wywoławcza: 1 575 zł (szacunkowo: 2 100 zł) pojazd udało się uruchomić z zewnętrznego źródła zasilania, uszkodzone prawe lusterko po kolizji parkingowej, jeden klucz, brak dowodu rejestracyjnego, badania techniczne ważne do 23.12.2026
price
6 days ago
I licytacja Ruchomości SEAT LEON CUPRA4 2,8 V6 rok produkcji 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Samochód osobowy Seat Leon w unikalnej wersji Cupra4 z napędem na 4 koła i silnikiem 2,8 V6. Pojazd udało się uruchomić, posiadamy jeden klucz, brak dowodu rejestracyjnego Nazwa ka
price
6 days ago
I licytacja Ruchomości Motocykl Kayo K2 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Motocykl Kayo K2, pojemność silnika 250 cm3, rozładowana bateria, pojazd nie podlega rejestracji, jeden klucz. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: KAYO Model: K2 Typ nadwozia: krosowy Rok produkcji: 2022 Nr r
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości PEUGEOT 307 2.0 HDI rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 600 zł (SZACUNKOWO: 3 200 zł) Badania techniczne ważne do 16.07.2026r. Data pierwszej rejestracji 17.06.2003r. Data pierwszej rejestracji w kraju 16.04.2008r. Polisa OC korporacyjna ważna 16.06.2027r. Jeden komplet
price
6 days ago
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
price
29 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
price
44 days ago
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
price
25 days ago
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
price
35 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
price
22 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
price
27 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
price
35 days ago
![[elicytacje] i licytacja - skoda superb 2.0 tdi rok produkcji 2015 - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144234/bd818feb9/37ad3316-e225-8fd2-d838-6d0b6b83c676_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - skoda superb 2.0 tdi rok produkcji 2015 - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144239/84f9f488f/b433f338-424d-cd49-e7ca-9b3a2d6efdd4_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - skoda superb 2.0 tdi rok produkcji 2015 - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144243/ad47025ba/76ff4e64-f1bb-4f44-5634-ab5c67843a9d_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - skoda superb 2.0 tdi rok produkcji 2015 - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144249/f64cbb3d8/4cd3e0df-ec84-b08f-6034-9cf29fe3b840_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - skoda superb 2.0 tdi rok produkcji 2015 - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144253/3f7470485/accdcbce-2c14-787c-b413-b4d9a419d3bc_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - skoda superb 2.0 tdi rok produkcji 2015 - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144256/3de7a1e85/7f729cdc-1046-dfe2-5594-74cb5253c4fb_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - skoda superb 2.0 tdi rok produkcji 2015 - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144302/35dc8700a/02a7706b-2f2b-3f83-c2d7-314f74dc7a0d_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - skoda superb 2.0 tdi rok produkcji 2015 - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144308/d7891e5b0/ba7a0bca-0e86-c9c1-a259-99c1b81265cd_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - skoda superb 2.0 tdi rok produkcji 2015 - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144313/4339088f1/6c3d978c-41bb-2ba5-012c-6fcd734142fc_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - skoda superb 2.0 tdi rok produkcji 2015 - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144317/4a3b16f69/bc3e9634-af25-eacc-bc41-d036ce709691_b.webp)