[eLicytacje] I licytacja - Ligier 2008r. #62564936
I licytacja Ruchomości
Ligier 2008r.
CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł)
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Ligier
Model: X - Too
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 505 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2008
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WWE4LS6
Nr VIN: VJRJS34FD40003157
Data pierwszej rejestracji: 2008-06-20
Przebieg: 29642 km
Kolor: biały
OC ważne do: 2027-07-09
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Krypy 56B
07-100 Krypy, mazowieckie
25.08.2026r. w godz. od 9:00 do 10:00, tel. kontaktowy
Urząd Skarbowy w Węgrowie
Kamil Gromek
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/bec88562-cbb1-48cb-8286-c941fb1d1214
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
cena
wczoraj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
wczoraj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
wczoraj, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
wczoraj, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
wczoraj, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
wczoraj, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
wczoraj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
wczoraj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
wczoraj, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
cena
wczoraj, 18:25
II licytacja Ruchomości Peugeot 207 1,4 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 207 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1360 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2006 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości Skoda Fabia 1,4 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Fabia Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1397 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości Audi Q7 3,0 olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 12 500 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: Q7 Typ nadwozia: SUV Pojemność silnika: 2967 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2008 Skrzynia biegów: automatyczna Nr rejestra
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Renault Trafic 2002r. CENA WYWOŁAWCZA: 6 375 zł (SZACUNKOWO: 8 500 zł) Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Renault Model: Trafic Zastosowanie: inne Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Nr rejestracyjny: WWE4H87 Nr VIN: VF1F
cena
13 dni temu
Ruchomości Citroen Xsara Picasso CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 125 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przebieg pojazdu ustalono na podsta
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości Volvo V50 CENA WYWOŁAWCZA: 3 650 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przegląd techniczny do 21.10.2026 r.
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 1 300 zł (SZACUNKOWO: 2 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przebieg pojazdu ustalono na podst
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości Jeep Grand Cherokee CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Brak danych o przebiegu
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości Części samochodowe Audi CENA WYWOŁAWCZA: 1 420 zł (SZACUNKOWO: 2 840 zł) dwa przednie fotele, dwa boczki, plastikowe wyposażenie samochodu, silnik od Audi, kolektor z logo Audi, subwoofer, fragment deski rozdzielczej, dwa pasy bezpieczeństwa z napinaczami, chłodnica, nag
cena
6 dni temu
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
cena
29 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
cena
44 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
cena
35 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
22 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
cena
27 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Ligier 2008r. - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/142510/260fa1cfd/4e2fe3e8-2f12-ddc7-2a61-518c367ca3f4_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Ligier 2008r. - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/142513/086469ae9/a53d9231-3201-a274-2bf2-7f13a52075cf_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Ligier 2008r. - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/142520/6b880f56e/38df6ad3-72fb-05c9-596f-230381824d38_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Ligier 2008r. - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/142528/8f6e61931/903d1f7a-2b97-123d-f173-be4c36cf9edf_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Ligier 2008r. - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/142533/72bd45267/50b17a29-f842-901a-3a20-a6ee4a3f965e_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Ligier 2008r. - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/142538/20f81c438/ee2d9d63-bc34-e09e-2ee1-70e2c54570c2_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Ligier 2008r. - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![[eLicytacje] I licytacja - Ligier 2008r. - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)