[eLicytacje] II licytacja - samochód osobowy Citroen C4, rok prod. 2005 #62567148
II licytacja Ruchomości
samochód osobowy Citroen C4, rok prod. 2005
CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł)
Własność Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej II Wydział Karny z 3.10.2025 r. Sygn. Akt II K 133/25.
Pojazd posiada uszkodzony przedni zderzak, nie posiada kluczyków, pojazd jest zamknięty, nie posiada dowodu rejestracyjnego, posiada liczne zarysowania i ślady użytkowania, brak badania technicznego pojazdu.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Citroën
Model: C4
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1360 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: SRB 1XM7
Nr VIN: VF7LAKFUC74184576
Data pierwszej rejestracji: 2005-02-25
Przebieg: 260000 km
Kolor: granatowy
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2026-12-09
OGLĘDZINY:
Krasińskiego 33a
41-300 Dąbrowa Górnicza, śląskie
28.08.2026 w godz. od 9:00 do 9:30
Urząd Skarbowy w Dąbrowie Górniczej
Edyta Kaznodziej
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/6997be30-4d2e-433d-92d2-aac939acd0a2
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
cena
wczoraj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
wczoraj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
wczoraj, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
wczoraj, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
wczoraj, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
wczoraj, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
wczoraj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
wczoraj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
wczoraj, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
cena
wczoraj, 18:25
I licytacja Ruchomości Samachód osobowy OPEL ASTRA CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych, posiada ślady użytkowania, zniszczoną powłokę lakiernicza na dachu i przedniej masce. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astr
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy AUDI A4 CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Pojazd posiada aktualne badania techniczne, posiada liczne ślady użytkowania. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1984 cm³ Rodzaj paliwa:
cena
4 dni temu
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
cena
29 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
cena
44 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
cena
35 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
22 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
cena
27 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
cena
35 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojem
cena
25 dni temu
Ruchomości Okleiniarka brandt optima kd66 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Przemysłowa okleiniarka przeznaczona do automatycznego oklejania prostych krawędzi elementów meblowych wykonanych z płyty wiórowej, MDF oraz sklejki obrzeżem z PVC, ABS, melaminy lub forniru. Brak nr fab
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości motocykl Yamaha CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada szczegółowych danych dotyczących pojazdu. Model tego typu był produkowany w latach 1988-1993. Prawdopodobny rok produkcji 1992. - ubezpieczenie korporacyjne
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
cena
19 dni temu
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
cena
22 dni temu
![[eLicytacje] II licytacja - samochód osobowy Citroen C4, rok prod. 2005 - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/143454/b3da2ee42/b438fb14-7954-32e4-3d94-acb85f2cdab9_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - samochód osobowy Citroen C4, rok prod. 2005 - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/143459/aed7377e4/391119d4-5fce-cd0c-de27-3427afa4bab9_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - samochód osobowy Citroen C4, rok prod. 2005 - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/143502/22cc595da/7c5b864f-3096-c7b5-6457-1ab541c40dac_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - samochód osobowy Citroen C4, rok prod. 2005 - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/143504/cda46a554/13c50d4c-fe59-c9eb-45cd-66341c1c0db6_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - samochód osobowy Citroen C4, rok prod. 2005 - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/143507/25d2412f4/57d90c1a-1a1b-8794-aedc-4b3bd64fe48c_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - samochód osobowy Citroen C4, rok prod. 2005 - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)