[eLicytacje] II licytacja - Opel Insignia rok prod. 2012 #62568731
II licytacja Ruchomości
Opel Insignia rok prod. 2012
CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł)
Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44)645 01 37.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Insignia
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1956 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2012
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: KNT 94882
Nr VIN: W0LGS6EM9C1089068
Data pierwszej rejestracji: 2012-03-29
Przebieg: 437434 km
Kolor: Grafitowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-02
OGLĘDZINY:
Wronia 65
97-300 Piotrków Trybunalski, łódzkie
28.08.2026 w godz. 09.00 do 09.30
Urząd Skarbowy w Piotrkowie Trybunalskim
Artur Zieliński
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5ad79f4e-03cb-4604-b7d5-199927999f3a
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
3 dni temu
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Telewizor SONY LED CENA WYWOŁAWCZA: 307 zł (SZACUNKOWO: 615 zł) Telewizor LED z serii Sony BRAVIA - jest to klasyczny telewizor LCD z podświetleniem LED (Direct LED). Diody LED są umieszczone bezpośrednio za ekranem, co zapewnia równomierne podświetlenie i dobry kontrast
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA CENA WYWOŁAWCZA: 61 500 zł (SZACUNKOWO: 123 000 zł) poziomy, płomienicowo-płomieniówkowy kocioł parowy o konstrukcji trójciągowej, przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Konstrukcja ta charakteryzuje się cylindrycznym korpusem o dużej pojemności wodn
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA nr 2 CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Dopuszczalnie ciśnienie 10 bar Maksymalna wydajność 1250 kg/h Nazwa katalogowa: Inna Marka: WIMA Model: Ekonom Rok produkcji: 1992 Nr fabryczny: 27496 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: 3 maja
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE + 4 aparaty PANASONIC CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE Electronic Modular Switching System - służy do zarządzania ruchem połączeń stacjonarnych w biurze lu
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości) CENA WYWOŁAWCZA: 609 096 zł (SZACUNKOWO: 1 218 192 zł) Przemysłowe maszyny szwalnicze, prasowalnicze renomowanych firm - 311 sztuk ruchomości pochodzących z linii produkcyjne
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości Seat Toledo rok prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44)645 01 37. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Toledo Typ nadwozia: sedan Pojemno
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości BMW 318i rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 4 875 zł (SZACUNKOWO: 6 500 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 609050196 Marka: BMW Model: 318 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1995 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Ro
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Insignia rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44)645 01 37. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Insignia Typ nadwozia: sedan Po
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen C5 rok prod. 2009 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44)645 01 37. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C5 Typ nadwozia: kombi Pojemność
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN T4 rok prod. 1996 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) brak aktualnego badania technicznego, silnik nie został uruchomiony Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Typ 4 Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa:
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Motocykl WSK 125 CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Rok produkcji podany jest orientacyjny, najprawdopodobniej rok produkcji to 1974 - ustalono po nr ramy. Motocykl niesprawny, brak ubezpieczenia OC, brak przeglądu technicznego, brak dowodu rejestracyjnego. Nazw
cena
10 dni temu
I licytacja Ruchomości Motocykl MZ ETZ 250 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Rok produkcji podany jest orientacyjny. Numer rejestracyjny PTL 8774. Motocykl niesprawy, brak ubezpieczenia OC, brak przeglądu technicznego, brak dowodu rejestracyjnego. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: MZ
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Motocykl Jawa Twin Sport CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Organ Egzekucyjny nie jest w stanie określić dokładnego modelu motocykla. Rok produkcji podany jest orientacyjny. Numer rejestracyjny PTL 4711. Motocykl niesprawny, brak przeglądu technicznego, brak ubez
cena
5 dni temu
I licytacja Ruchomości Motocykl BMW F650CS CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Motocykl niesprawny, brak przeglądu technicznego, brak dowodu rejestracyjnego, jeden kluczyk. Data pierwszej rejestracji 21.12.2001 r. Numer rejestracyjny EPITN88. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: BMW M
cena
5 dni temu
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
cena
28 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
cena
43 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
18 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
cena
24 dni temu
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
cena
34 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
cena
26 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
cena
18 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
21 dni temu
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Insignia rok prod. 2012 - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101018/31e9d63d3/a79ed009-b233-833a-ff49-719fb492aee4_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Insignia rok prod. 2012 - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101025/7986410a5/903a053f-75f3-dbf3-148b-ddeb796ce296_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Insignia rok prod. 2012 - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101028/a723e401a/8c290071-707d-e2a6-449f-e8e2a280049f_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Insignia rok prod. 2012 - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101036/30c7f9b65/aeb82dd5-759a-2fcc-82dd-835a3176c8bf_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Insignia rok prod. 2012 - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101041/e4f7350dc/f5a31a73-0abe-4483-8bea-a6babcab7cdf_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Insignia rok prod. 2012 - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101048/7a7c07cd1/fbe9f246-93f9-c483-e204-39b111c310bc_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Insignia rok prod. 2012 - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101055/00f951623/4e160af5-48e1-387b-b31b-274bfff3283f_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Insignia rok prod. 2012 - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101101/474f4eb1a/886b7040-f5de-c7c2-841b-03c5705a1d12_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Insignia rok prod. 2012 - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)