[elicytacje] - opel astra station wagon samochód osobowy kombi 2006 #62571889
Ruchomości
OPEL ASTRA STATION WAGON SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2006
CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 2 900 zł)
Pojazd po dłuższym przestoju, obecnie wymaga weryfikacji mechanicznej.
W wielu miejscach liczne rysy nadwozia.
Wnętrze wymaga gruntownego czyszczenia.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Astra
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WM7355J
Nr VIN: W0L0AHL3575036370
Data pierwszej rejestracji: 2006-11-16
Przebieg: 388364 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-30
OGLĘDZINY:
Arynów 100
05-300 ARYNÓW, mazowieckie
03.09.2026 r. w godz. od 8:30 do 9:30
Urząd Skarbowy w Mińsku Mazowieckim
Karolina Zych
tel.
Nieelektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ed0b8c5b-0bb7-46b5-8d4c-28010d76b36f
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
cena
dzisiaj, 10:12
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
cena
dzisiaj, 10:12
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
cena
dzisiaj, 10:11
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
cena
dzisiaj, 10:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
cena
dzisiaj, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
cena
dzisiaj, 10:10
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
3 dni temu
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości MERCEDES-BENZ ACTROS CIĄGNIK SAMOCHODOWY SIODŁOWY 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 26 625 zł (SZACUNKOWO: 35 500 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyjnego. Szczegóło
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości IVECO AT 190 SAMOCHÓD CIĘŻAROWY SKRZYNIA 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 10 500 zł (SZACUNKOWO: 14 000 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyjnego. Szczegółowe inform
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości RENAULT KANGOO EXPRESS Z.E. ELECTRIC 44 kW SAMOCHÓD CIĘŻAROWY VAN 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 12 075 zł (SZACUNKOWO: 16 100 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyj
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości PEUGEOT BOXER SAMOCHÓD CIĘŻAROWY FURGON/PODEST 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyjnego. Szczegółowe i
cena
26 dni temu
II licytacja Ruchomości FIAT Fiorino Qubo 1.3 16V JTDM rok produkcji 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 3 800 zł (SZACUNKOWO: 7 600 zł) Przedmiotem licytacji jest samochód Fiat Fiorino w wersji Qubo z silnikiem o pojemności 1248 ccm i mocy 75 KM, rok produkcji 2010. Pojazd jest w kolorze białym, wersja 5 dr
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości MAN TGX CIĄGNIK SAMOCHODOWY SIODŁOWY 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 20 400 zł (SZACUNKOWO: 27 200 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyjnego. Szczegółowe informacje
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLVO V60 SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 8 550 zł (SZACUNKOWO: 11 400 zł) Pojazd uszkodzony po kolizji - zdjęcia w załączeniu. Wnętrze czyste. Silnik odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: V60 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2
cena
4 dni temu
II licytacja Ruchomości VOLVO V 50 SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Pojazd w pełni sprawny technicznie – silnik odpala bez problemu. Do samochodu posiadamy komplet oryginalnych kluczyków. Wizualny stan auta oceniamy jako dobry, zadbany. Nazwa katalo
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości BMW 525 D SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 4 700 zł (SZACUNKOWO: 9 400 zł) Uszkodzony, porysowany przedni zderzak. Pęknięta prawa tylna lampa. Uszkodzone sprzęgło. Brak koła zapasowego, klucza do kół oraz podnośnika. Stan techniczny: używany OC ważne do: 2027
cena
6 dni temu
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
cena
28 dni temu
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
cena
43 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
18 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
cena
24 dni temu
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
cena
34 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
cena
26 dni temu
![[elicytacje] - opel astra station wagon samochód osobowy kombi 2006 - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/181056/18833a6ce/c83cdd15-d213-c6e5-4f92-91d3f2ba5401_b.webp)
![[elicytacje] - opel astra station wagon samochód osobowy kombi 2006 - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/181103/80440d99f/fe81ce58-9d69-0096-faae-162ff30fac9a_b.webp)
![[elicytacje] - opel astra station wagon samochód osobowy kombi 2006 - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/181110/54a65b4c2/c9cfa1d9-4bb1-b876-927b-b959ce7ede35_b.webp)
![[elicytacje] - opel astra station wagon samochód osobowy kombi 2006 - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![[elicytacje] - opel astra station wagon samochód osobowy kombi 2006 - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)