[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo #62572048
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo
CENA WYWOŁAWCZA: 2 625 zł (SZACUNKOWO: 3 500 zł)
Z dachu pojazdu schodzi lakier bezbarwny (klar).
Przegląd techniczny ważny do 11.05.2027 roku.
Polisa korporacyjna ważna do 02.07.2027 roku.
Pojazd posiada zamontowany hak holowniczy.
1 komplet kluczy.
Termin ważności homologacji butli LPG upłynął z dniem 01.07.2026 roku.
Pojazd da się uruchomić.
Szczegółowych informacji w sprawie pojazdu mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: lub .
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Citroën
Model: Berlingo
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 1360 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 2000
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: -
Nr VIN: VF7MFKFXB65440128
Data pierwszej rejestracji: 2000-03-17
Przebieg: 258579 km
Kolor: Niebieski
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-02
OGLĘDZINY:
Polna 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
Pojazd można oglądać w dniu licytacji tj. 08.09.2026 roku w godzinach od 8:00 do 9:00
Urząd Skarbowy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Sebastian Partyka
tel.
Nieelektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/8b03ebaf-9e7c-48ab-88c2-8b364a6664e5
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
cena
dzisiaj, 14:41
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
cena
dzisiaj, 14:41
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
cena
dzisiaj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
cena
dzisiaj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
cena
dzisiaj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
cena
dzisiaj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
cena
dzisiaj, 14:39
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
cena
dzisiaj, 14:39
Ruchomości Naczepa Kogel S24 - chłodnia, 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 14 200 zł (SZACUNKOWO: 71 000 zł) Naczepa Kogel - chłodnia, pojazd posiada rejestrację Republiki Łotewskiej, brak dokumentów pojazdu, brak informacji o ważności badań technicznych pojazdu. Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WKOS0002
cena
dzisiaj, 14:39
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 2.0 TDI rok produkcji: 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Samochód po kolizji z uszkodzonym przodem Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1968 cm³ Rodzaj paliwa: olej
cena
dzisiaj, 14:38
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
cena
28 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
cena
43 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
18 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
cena
24 dni temu
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
cena
34 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
cena
26 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
cena
18 dni temu
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
cena
34 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
cena
18 dni temu
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojem
cena
24 dni temu
Ruchomości Okleiniarka brandt optima kd66 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Przemysłowa okleiniarka przeznaczona do automatycznego oklejania prostych krawędzi elementów meblowych wykonanych z płyty wiórowej, MDF oraz sklejki obrzeżem z PVC, ABS, melaminy lub forniru. Brak nr fab
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości motocykl Yamaha CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada szczegółowych danych dotyczących pojazdu. Model tego typu był produkowany w latach 1988-1993. Prawdopodobny rok produkcji 1992. - ubezpieczenie korporacyjne
cena
18 dni temu
I licytacja Ruchomości Seat Altea rok prod 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 537 zł (SZACUNKOWO: 10 050 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Altea Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2007 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
cena
31 dni temu
II licytacja Ruchomości Toyota Avensis, 2001 rok, pojemność 1995, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika:
cena
18 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141603/ee9cbc9f5/b8ad2dc6-a643-3252-bf08-8043a9030f05_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141610/7cf2fd97f/55f0b77b-915a-1a48-e496-49a4dd695e76_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141613/5c8262b0c/e5bbcc40-a067-4a61-2ad4-0217f881b6ae_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141616/f8b71245d/0e4a1244-9edc-9ce1-ba85-1b5cc350d9bc_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141625/6747d6a9b/ad3bae6a-e440-97de-850e-5e6428998d68_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141632/9b2e5eaf9/3e5fc2c0-ca1d-f76c-d507-f7de47c83620_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141640/7f662c61f/de7bde9a-63a7-2ebf-551a-685663105e50_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141644/d9b0f1cbe/1ac0e451-8995-8b41-66a3-a95de63c6687_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy VAN Citroen Berlingo - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)