[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy AUDI A3 #62572053
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy AUDI A3
CENA WYWOŁAWCZA: 3 150 zł (SZACUNKOWO: 4 200 zł)
Pojazd sprawny.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A3
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1968 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WR 941FF
Nr VIN: WAUZZZ8P24A078005
Data pierwszej rejestracji: 2003-10-09
Przebieg: 282664 km
Kolor: grafitowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-11
OGLĘDZINY:
Sikorskiego 9
25-437 KIELCE, świętokrzyskie
OD 7.09.2026 r. DO 8.09.2026 r. w godzinach od 8:30 do 9:00.
Wyłącznie po uzgodnieniu z pracownikiem organu egzekucyjnego Panem Piotrem Chrobotem. Tel: , .
Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach
Michał Kwiecień
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/882c9c37-68d6-4d16-81bc-18778f1ac035
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 2012 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 10.06.2024 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika:
cena
dzisiaj, 14:38
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 2012 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 10.06.2024 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika:
cena
dzisiaj, 14:38
II licytacja Ruchomości Mercedes-Benz B-180 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Sprawny technicznie, uszkodzona szyba przednia (do wymiany, liczne pęknięcia), zardzewiałe tarcze. liczne zarysowania, ubytki lakieru Marka: Mercedes-Benz Model: 180 Typ nadwozia: minivan Pojemność sil
cena
dzisiaj, 14:38
II licytacja Ruchomości Mercedes-Benz B-180 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Sprawny technicznie, uszkodzona szyba przednia (do wymiany, liczne pęknięcia), zardzewiałe tarcze. liczne zarysowania, ubytki lakieru Marka: Mercedes-Benz Model: 180 Typ nadwozia: minivan Pojemność sil
cena
dzisiaj, 14:38
I licytacja Ruchomości Volvo S40 2008 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1997 cm³ R
cena
dzisiaj, 14:37
I licytacja Ruchomości Volvo S40 2008 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1997 cm³ R
cena
dzisiaj, 14:37
I licytacja Ruchomości Zestaw części karoserii do różnych modeli AUDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 910 zł (SZACUNKOWO: 3 880 zł) Części samochodowe sprzedawane jako zestaw. Cena dotyczy całego zestawu. Części wymagają renowacji powierzchni lakierniczej, po wieloletnim składowaniu. Zestaw składa się z 5 sz
cena
dzisiaj, 14:36
Ruchomości CITROEN C4 PICASSO CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazd sprawny technicznie, jeżdżący.
cena
dzisiaj, 14:36
Ruchomości CITROEN C4 PICASSO CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazd sprawny technicznie, jeżdżący.
cena
dzisiaj, 14:36
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran 2.0 TDI DSG CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wy
cena
dzisiaj, 14:36
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
cena
29 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
cena
44 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
cena
35 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
22 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
cena
27 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
cena
35 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojem
cena
25 dni temu
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
cena
22 dni temu
Ruchomości Okleiniarka brandt optima kd66 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Przemysłowa okleiniarka przeznaczona do automatycznego oklejania prostych krawędzi elementów meblowych wykonanych z płyty wiórowej, MDF oraz sklejki obrzeżem z PVC, ABS, melaminy lub forniru. Brak nr fab
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Seat Altea rok prod 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 537 zł (SZACUNKOWO: 10 050 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Altea Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2007 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
cena
32 dni temu
I licytacja Ruchomości motocykl Yamaha CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada szczegółowych danych dotyczących pojazdu. Model tego typu był produkowany w latach 1988-1993. Prawdopodobny rok produkcji 1992. - ubezpieczenie korporacyjne
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 2003 rok, pojemność 1596, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1
cena
19 dni temu
II licytacja Ruchomości Toyota Avensis, 2001 rok, pojemność 1995, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika:
cena
19 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy AUDI A3 - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141824/f210aefc0/9b14b4e5-75f4-757d-2d31-840fc69b0b84_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy AUDI A3 - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141829/34681b89a/79651e33-8150-1a96-6485-11e6555b7f80_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy AUDI A3 - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141833/478959e1b/c26d6a7b-e047-81bd-4778-51ad0bfd86eb_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy AUDI A3 - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141836/86cbfd0da/732eed25-5cee-684c-582f-60b02cc088b6_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy AUDI A3 - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141841/d398b2d0e/ded542c8-16d6-d550-c35d-5575d5fc3360_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy AUDI A3 - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141845/fc052d84e/3f4fc63d-87c7-955d-adea-6eca1923b825_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy AUDI A3 - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)