[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. #62572068

[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r. - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Samochód osobowy marki VW Golf IV, poj. silnika 1598, rok prod.2000 r.

CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)

- brak dowodu rejestracyjnego
- ubezpieczenie korporacyjne
- 1 kluczyk
- na karoserii widoczne liczne wgniecenia, zarysowania i uszkodzenia
- tapicerka we wnętrzu pojazdu niekompletna, mocno zniszczona i zabrudzona

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Golf
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2000
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RPZ08258
Nr VIN: WVWZZZ1JZ1P143736
Data pierwszej rejestracji: 2000-10-04
Przebieg: 261505 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-16



OGLĘDZINY:
Czarnieckiego 20d
37-700 Przemyśl, podkarpackie

08.09.2026 r. w godz. od 9:00 do 10:00



Urząd Skarbowy w Przemyślu

Przemysław Wajda
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/4cf93dc8-eab8-42a2-987a-fa15b4b07d5f

  • « Powrót
  • ID: 62572068
    Wyświetleń: 7
Wygasa za 17 dni

od 3 000 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Więcej ogłoszeń od eLicytacje
Zobacz też