[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI #62572163
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI
CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)
Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Ford
Model: Focus
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1753 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2009
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WZ7293M
Nr VIN: WF0PXXGCDP9A14661
Data pierwszej rejestracji: 2009-11-04
Przebieg: 298682 km
Kolor: NIEBIESKI
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-23
OGLĘDZINY:
marsz. Józefa Piłsudskiego 43c
05-120 Legionowo, mazowieckie
Od 15.09.2026 do 16.09.2026 w godz. od 10:00 do 14:00 lub po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z pracownikiem organu egzekucyjnego pod nr telefonu: , .
Urząd Skarbowy w Legionowie
Jarosław Kołacz
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/69ee428b-e763-4964-88e2-56bab857380c
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
cena
dzisiaj, 10:26
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
cena
dzisiaj, 10:26
II licytacja Ruchomości Volkswagen Caravelle z 2007 roku CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) - jeden komplet kluczy, - przebieg 547509 km, - pojazd niesprawny technicznie - uszkodzony silnik (nie odpala). Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Caravelle Typ
cena
dzisiaj, 10:25
II licytacja Ruchomości Volkswagen Caravelle z 2007 roku CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) - jeden komplet kluczy, - przebieg 547509 km, - pojazd niesprawny technicznie - uszkodzony silnik (nie odpala). Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Caravelle Typ
cena
dzisiaj, 10:25
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Golf II CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) - nieznany stan techniczny pojazdu ze względu na brak możliwości uruchomienia, brak akumulatora, - pojazd posiada liczne ślady użytkowania adekwatne do wieku, - brak przeglądu technicznego,
cena
dzisiaj, 10:24
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Golf II CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) - nieznany stan techniczny pojazdu ze względu na brak możliwości uruchomienia, brak akumulatora, - pojazd posiada liczne ślady użytkowania adekwatne do wieku, - brak przeglądu technicznego,
cena
dzisiaj, 10:24
I licytacja Ruchomości Ford C-Max, 1.8 diesel, rok prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Pojazd uszkodzony, poobijany, lewe przednie koło do wymiany, wyrwany komputer, nie odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: C-MAX Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
dzisiaj, 10:23
I licytacja Ruchomości Ford C-Max, 1.8 diesel, rok prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Pojazd uszkodzony, poobijany, lewe przednie koło do wymiany, wyrwany komputer, nie odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: C-MAX Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
dzisiaj, 10:23
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
cena
dzisiaj, 10:23
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
cena
dzisiaj, 10:23
I licytacja Ruchomości samochód osobowy SMART CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Pojazd posiada uszkodzony prawy tył (wypadek komunikacyjny, uderzenie w prawe tylne koło) brak powietrza , badanie techniczne do 25.08.2026r, brak możliwości odpalenia auta, brak możliwości odczytania
cena
25 dni temu
I licytacja ruchomości dacia dokker, r. Pr. 2018 cena wywoławcza: 18 000 zł (szacunkowo: 24 000 zł) pojazd jeżdżący, stan dobry, brak szyby w lewych drzwiach z tyłu auta. Nazwa katalogowa: samochód osobowy marka: dacia model: dokker typ nadwozia: kombi pojemność silnika: 1461 cm³ rodzaj paliwa:
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości samochód osobowy SMART CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Pojazd posiada uszkodzony prawy tył (wypadek komunikacyjny, uderzenie w prawe tylne koło) brak powietrza , badanie techniczne do 25.08.2026r, brak możliwości odpalenia auta, brak możliwości odczytania
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Vectra Station Wagon CENA WYWOŁAWCZA: 5 250 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Widoczne ślady korozji, uszkodzenia tylnej klapy. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej n
cena
21 dni temu
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
cena
29 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
cena
44 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
cena
35 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
22 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
cena
27 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
cena
35 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojem
cena
25 dni temu
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
cena
22 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101017/f917b05de/60e87f7b-d2ce-36e0-b6a2-fcb38813ac4d_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101024/7f35f3eae/fe6d06f8-4fac-ecd6-d001-66601379b13a_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101029/72b45d41a/3b9645c2-766a-5800-4e3d-35242e265458_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101034/213c1b09c/8424cce9-ef4c-6625-df3a-eb98ff948ecd_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/101039/682987cbd/5e637349-4450-4aae-4cc9-b9a72d936456_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)