[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy Hyundai Coupe #62572165

[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy Hyundai Coupe  - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy Hyundai Coupe  - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy Hyundai Coupe  - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy Hyundai Coupe  - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy Hyundai Coupe  - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL
Opis
Cena Od

II licytacja Ruchomości

Samochód osobowy Hyundai Coupe

CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)

Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa.
Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż.
Organ egzekucyjny wykonuje ustawowy obowiązek i nie ma wpływu na rodzaj, wartość ani stan przedmiotów przekazanych do sprzedaży.

Data pierwszej rejestracji: 2000-08-03
Przebieg: 156000 km
Kolor: Czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-17
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Hyundai
Model: Coupe
Typ nadwozia: coupé
Pojemność silnika: 1599 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2000
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: NEL24740
Nr VIN: KMHJG31RP1U210870



OGLĘDZINY:
Świdry Kościelne 7 / 1
12-230 Świdry Kościelne, warmińsko-mazurskie

Ruchomość można oglądać 14.09.2026 r. od godz. 8.00-9.00 wyłącznie w obecności pracownika organu egzekucyjnego po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym: .




Urząd Skarbowy w Piszu

Beata Samul
tel.


Nieelektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/7832e334-69fc-4ec1-8c7b-0932417f507a

  • « Powrót
  • ID: 62572165
    Wyświetleń: 1
Wygasa za 13 dni

od 2 000 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Więcej ogłoszeń od eLicytacje
Zobacz też