[eLicytacje] II licytacja - Renault Grand Scenic rok produkcji 2012 diesel 96 kw biały #62567702
II licytacja Ruchomości
Renault Grand Scenic rok produkcji 2012 diesel 96 kw biały
CENA WYWOŁAWCZA: 5 900 zł (SZACUNKOWO: 11 800 zł)
Pojazd posiada liczne uszkodzenia lakieru karoserii. Głębokie zarysowania prawej strony pojazdu - m. in. drzwi i błotnik tylny. Korozja na błotnikach progach i masce przedniej. Widoczne naprawy blacharsko-lakiernicze. Podczas próby rozruchu samochód nie uruchamia się (rozładowany akumulator). Uruchomiono z zewnętrznego źródła zasilania, wersja 7 osobowa. Hak. Brak ważnego badania technicznego.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Renault
Model: Grand Scenic
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2012
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: TKI 3727C
Nr VIN: VF1JZ00BD47471762
Data pierwszej rejestracji: 2012-09-12
Przebieg: 255787 km
Kolor: BIAŁY
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-06-23
OGLĘDZINY:
Sikorskiego 9
25-437 Kielce, świętokrzyskie
od 1.09.2026 r. do 2.09.2026 r. w godzinach od 9:30 do 10:00.
W sprawie oględzin proszę konraktować się z pracownikiem urzędu pod numerem telefonu: .
Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach
Michał Kwiecień
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/85b326c7-398d-4063-a68b-4087b13b4617
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
ціна
cьогодні, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
cьогодні, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
cьогодні, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
cьогодні, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
cьогодні, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
cьогодні, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
cьогодні, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
ціна
cьогодні, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
ціна
cьогодні, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
ціна
cьогодні, 18:25
I licytacja Nieruchomości nieruchomość gruntowa niezabudowana, działka 1319/1 położona w Szczukowicach, działki nr 75 i 96/1 położone w Szczukowskich Górkach, łączna powierzchnia 1,41 ha CENA WYWOŁAWCZA: 51 150 zł (SZACUNKOWO: 68 200 zł) Działka 1319/1, posiadająca nieregularny kształt. Nieruch
ціна
35 дні тому
III licytacja Nieruchomości Galeria Hossa -prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z budynkami CENA WYWOŁAWCZA: 11 851 621 zł (SZACUNKOWO: 18 233 264 zł) Zdjęcia nieruchomości w załączonym operacie szacunkowym Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 1/27 Kubatura magazynu [m³]: łączna
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości HONDA CRV ROK PROD. 2006 KOLOR CZARNY BEZYNA + GAZ CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) Pojazd uruchamia się. Stan techniczny widoczny na załączonych zdjęciach. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: CR-V Typ nadwozia: SUV Pojemność silnika:
ціна
14 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Bora r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 1 890 zł (SZACUNKOWO: 3 780 zł) Wskazany przebieg - stan licznika na dzień badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Bora Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa:
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Suzuki Maruti 800 r. prod. 1994 CENA WYWOŁAWCZA: 350 zł (SZACUNKOWO: 700 zł) Przebieg - stan licznika na dzień przeglądu technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Suzuki Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 796 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produk
ціна
7 дні тому
Ruchomości Opel Corsa r. prod. 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 550 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Uszkodzona karoseria po gradobiciu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1248 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2005 Skrzynia bi
ціна
6 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Passat r.prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 1 550 zł (SZACUNKOWO: 3 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości FORD FOCUS DIESEL ROK PRODUKCJI 2009 GRAFITOWY CENA WYWOŁAWCZA: 2 600 zł (SZACUNKOWO: 5 200 zł) Pojazd posiada uszkodzenia lakieru karoserii adekwatne do wieku i przebiegu, zarysowania na błotnikach i zderzakach. Widoczna korozja na progach, uszkodzona maskownica/grill, p
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Mazda 626 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojemność silnika: 1840 cm³ Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mazda Model: 626 Typ nadwozia: hatchback-5-D Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: TKN 01822
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy AUDI A3 CENA WYWOŁAWCZA: 3 150 zł (SZACUNKOWO: 4 200 zł) Pojazd sprawny. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A3 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1968 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2003 Skrzynia biegów: ma
ціна
cьогодні, 14:18
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd po kolizji, brak możliwości uruchomienia Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1248 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produk
ціна
cьогодні, 14:18
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
ціна
28 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
ціна
43 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
ціна
18 дні тому
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
ціна
24 дні тому
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
ціна
34 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
ціна
21 дні тому
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Grand Scenic rok produkcji 2012 diesel 96 kw biały - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101927/2d9a4d405/9ca65239-df25-81a9-253c-fbc158b284b4_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Grand Scenic rok produkcji 2012 diesel 96 kw biały - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101932/d5bf2cd7f/de8a0506-7196-2482-e65c-067f083c47d1_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Grand Scenic rok produkcji 2012 diesel 96 kw biały - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101940/e6b8f9c35/7d9d0a41-dcd7-83c0-fcf7-2a7584d8dbe5_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Grand Scenic rok produkcji 2012 diesel 96 kw biały - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101943/24aad98bb/98e3841c-b116-9e2e-b1a2-0de97a7968db_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Grand Scenic rok produkcji 2012 diesel 96 kw biały - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101945/ed566ef91/5bb39bbd-dfd8-6f6c-cef1-6889a96d2aef_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Grand Scenic rok produkcji 2012 diesel 96 kw biały - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101953/6e4d7a472/b8ce6eda-509d-2d18-2024-73f30132d1b7_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Grand Scenic rok produkcji 2012 diesel 96 kw biały - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101956/b056f1949/66d641ce-dcd9-0e43-e16e-c242e4fc3bc9_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Grand Scenic rok produkcji 2012 diesel 96 kw biały - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/102002/ec4aac65b/31b7656b-99ee-0ffb-9d14-e88229fdb2bb_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Grand Scenic rok produkcji 2012 diesel 96 kw biały - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/102010/49148296a/e089331e-e0a3-9134-ac9d-b3e4b6e3ca2c_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Grand Scenic rok produkcji 2012 diesel 96 kw biały - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/102017/cfb004ef1/dc1f71ca-c88d-4314-9818-d5a31be59738_b.webp)