[eLicytacje] - Opel Corsa r. prod. 2005 #62569284
Ruchomości
Opel Corsa r. prod. 2005
CENA WYWOŁAWCZA: 550 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł)
Uszkodzona karoseria po gradobiciu
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Corsa
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1248 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: TKI 28344
Nr VIN: W0L0XCF6866005771
Data pierwszej rejestracji: 2005-09-29
Przebieg: 184658 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-18
OGLĘDZINY:
Sikorskiego 9
25-434 Kielce, świętokrzyskie
Ruchomość można oglądać w terminie od 1 września 2026 r. w godzinach 8.00 - 12.00 na terenie parkingu „Hol-Park”, adres: Kielce, ul. Sikorskiego 9 (jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem organu egzekucyjnego, tel: , kom: )
Drugi Urząd Skarbowy w Kielcach
Piotr Jaszczołt
tel.
Nieelektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/f894eaba-a614-4a7a-a1b8-32051946b3d8
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
ціна
cьогодні, 14:41
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
ціна
cьогодні, 14:41
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
ціна
cьогодні, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
ціна
cьогодні, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
ціна
cьогодні, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
ціна
cьогодні, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
ціна
cьогодні, 14:39
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
ціна
cьогодні, 14:39
Ruchomości Naczepa Kogel S24 - chłodnia, 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 14 200 zł (SZACUNKOWO: 71 000 zł) Naczepa Kogel - chłodnia, pojazd posiada rejestrację Republiki Łotewskiej, brak dokumentów pojazdu, brak informacji o ważności badań technicznych pojazdu. Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WKOS0002
ціна
cьогодні, 14:39
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 2.0 TDI rok produkcji: 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Samochód po kolizji z uszkodzonym przodem Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1968 cm³ Rodzaj paliwa: olej
ціна
cьогодні, 14:38
I licytacja Nieruchomości nieruchomość gruntowa niezabudowana, działka 1319/1 położona w Szczukowicach, działki nr 75 i 96/1 położone w Szczukowskich Górkach, łączna powierzchnia 1,41 ha CENA WYWOŁAWCZA: 51 150 zł (SZACUNKOWO: 68 200 zł) Działka 1319/1, posiadająca nieregularny kształt. Nieruch
ціна
35 дні тому
III licytacja Nieruchomości Galeria Hossa -prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z budynkami CENA WYWOŁAWCZA: 11 851 621 zł (SZACUNKOWO: 18 233 264 zł) Zdjęcia nieruchomości w załączonym operacie szacunkowym Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 1/27 Kubatura magazynu [m³]: łączna
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości HONDA CRV ROK PROD. 2006 KOLOR CZARNY BEZYNA + GAZ CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) Pojazd uruchamia się. Stan techniczny widoczny na załączonych zdjęciach. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: CR-V Typ nadwozia: SUV Pojemność silnika:
ціна
14 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Bora r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 1 890 zł (SZACUNKOWO: 3 780 zł) Wskazany przebieg - stan licznika na dzień badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Bora Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa:
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Suzuki Maruti 800 r. prod. 1994 CENA WYWOŁAWCZA: 350 zł (SZACUNKOWO: 700 zł) Przebieg - stan licznika na dzień przeglądu technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Suzuki Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 796 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produk
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Passat r.prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 1 550 zł (SZACUNKOWO: 3 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości FORD FOCUS DIESEL ROK PRODUKCJI 2009 GRAFITOWY CENA WYWOŁAWCZA: 2 600 zł (SZACUNKOWO: 5 200 zł) Pojazd posiada uszkodzenia lakieru karoserii adekwatne do wieku i przebiegu, zarysowania na błotnikach i zderzakach. Widoczna korozja na progach, uszkodzona maskownica/grill, p
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Grand Scenic rok produkcji 2012 diesel 96 kw biały CENA WYWOŁAWCZA: 5 900 zł (SZACUNKOWO: 11 800 zł) Pojazd posiada liczne uszkodzenia lakieru karoserii. Głębokie zarysowania prawej strony pojazdu - m. in. drzwi i błotnik tylny. Korozja na błotnikach progach i mas
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Mazda 626 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojemność silnika: 1840 cm³ Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mazda Model: 626 Typ nadwozia: hatchback-5-D Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: TKN 01822
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy AUDI A3 CENA WYWOŁAWCZA: 3 150 zł (SZACUNKOWO: 4 200 zł) Pojazd sprawny. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A3 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1968 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2003 Skrzynia biegów: ma
ціна
cьогодні, 14:18
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd po kolizji, brak możliwości uruchomienia Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1248 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produk
ціна
cьогодні, 14:18
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
ціна
28 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
ціна
43 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
ціна
18 дні тому
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
ціна
24 дні тому
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
ціна
34 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
ціна
26 дні тому
![[eLicytacje] - Opel Corsa r. prod. 2005 - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141638/b3c23ed77/71d10898-e40f-b148-e5a7-cffc1ef69b14_b.webp)
![[eLicytacje] - Opel Corsa r. prod. 2005 - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/141646/310b9157d/a78cd858-d7b6-40f4-04d3-54f7aaaf3cf8_b.webp)
![[eLicytacje] - Opel Corsa r. prod. 2005 - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)