[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz Actros E6, 2014 rok #62546031
I licytacja Ruchomości
Mercedes Benz Actros E6, 2014 rok
CENA WYWOŁAWCZA: 33 000 zł (SZACUNKOWO: 44 000 zł)
Ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros E6, model 1845, pojazd posiada łotewską rejestrację, brak badań technicznych, brak dokumentów pojazdu, 1 kluczyk
OC ważne do: 2027-01-15
Stan techniczny: używany
Data pierwszej rejestracji: 2014-09-15
Nazwa katalogowa: Ciągnik siodłowy
Marka: Mercedes-Benz
Model: ACTROS
Zastosowanie: ciągnik siodłowy
Pojemność silnika: 12809 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2014
Nr rejestracyjny: NG4923
Nr VIN: WDB9634031L893988
Przebieg: 1200000 km
OGLĘDZINY:
Główna 9
21-500 Grabanów, lubelskie
Od 17.08.2026 do 25.08.2026 w godz. od 8.00 do 15.00
Urząd Skarbowy w Białej Podlaskiej
Halina Więckowska
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/c14c8dd3-ea63-40c6-944c-b17a6609a5ec
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
cena
dzisiaj, 14:41
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
cena
dzisiaj, 14:41
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
cena
dzisiaj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
cena
dzisiaj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
cena
dzisiaj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
cena
dzisiaj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
cena
dzisiaj, 14:39
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
cena
dzisiaj, 14:39
Ruchomości Naczepa Kogel S24 - chłodnia, 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 14 200 zł (SZACUNKOWO: 71 000 zł) Naczepa Kogel - chłodnia, pojazd posiada rejestrację Republiki Łotewskiej, brak dokumentów pojazdu, brak informacji o ważności badań technicznych pojazdu. Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WKOS0002
cena
dzisiaj, 14:39
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 2.0 TDI rok produkcji: 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Samochód po kolizji z uszkodzonym przodem Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1968 cm³ Rodzaj paliwa: olej
cena
dzisiaj, 14:38
II licytacja Ruchomości CHEVROLET CAMARO 2016 rok CENA WYWOŁAWCZA: 59 050 zł (SZACUNKOWO: 118 100 zł) Samochód osobowy Chevrolet Camaro 6161m3 / 335kW (455KM) Badania techniczne ważne do 15.10.2026r. Pierwsza rejestracja w Polsce 25.05.2021r. Kluczyk 1 sztuka Miejsce przechowywania - Parking S
cena
31 dni temu
I licytacja Ruchomości Fiat Doblo 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 12 375 zł (SZACUNKOWO: 16 500 zł) Brak aktualnych badań technicznych. 1 kluczyk. OC ważne do: 2027-01-24 Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Fiat Model: Doblo Zastosowanie: inne Pojemność silnika: 1248 cm³ Rodzaj paliwa: olej n
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości Dacia Dokker 2018 rok CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Sinik niesprawny - brak możliwości uruchomienia Brak aktualnych badań technicznych 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Dacia Model: Dokker Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1
cena
25 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Passat rok prod. 1998 CENA WYWOŁAWCZA: 1 900 zł (SZACUNKOWO: 3 800 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 1998 Skrzynia biegów: manualna
cena
32 dni temu
II licytacja Ruchomości Naczepa Kogel S24 - chłodnia, 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 35 500 zł (SZACUNKOWO: 71 000 zł) Naczepa Kogel - chłodnia, pojazd posiada rejestrację Republiki Łotewskiej, brak dokumentów pojazdu, brak informacji o ważności badań technicznych pojazdu. Rok produkcji: 2014 Nr ra
cena
31 dni temu
I licytacja Ruchomości Dacia Dokker 2018 rok CENA WYWOŁAWCZA: 12 000 zł (SZACUNKOWO: 16 000 zł) Badania techniczne pojazdu ważne do 19.03.2027 roku. 1 kluczyk. OC ważne do: 2026-09-24 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Dacia Model: Dokker Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1598 c
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości AUDI A4, 2003 ROK CENA WYWOŁAWCZA: 2 325 zł (SZACUNKOWO: 3 100 zł) Nr rejestracyjny: LPA 17529 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2003 Skrzynia biegów: manua
cena
26 dni temu
Ruchomości Volvo V70, 2002 rok CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 4 900 zł) Pojazd dobrze utrzymany, zużycie proporcjonalne do okresu eksploatacji, zadrapania lakieru, ślady korozji, uszkodzone zaczepy zderzaka przedniego, pęknięty zderzak tylny, brak dokumentów eksploatacyjnych pojazdu, przy
cena
3 dni temu
Ruchomości Naczepa Kogel S24 - chłodnia, 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 14 200 zł (SZACUNKOWO: 71 000 zł) Naczepa Kogel - chłodnia, pojazd posiada rejestrację Republiki Łotewskiej, brak dokumentów pojazdu, brak informacji o ważności badań technicznych pojazdu. Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WKOS0002
cena
dzisiaj, 14:39
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
cena
28 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
cena
43 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
18 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
cena
24 dni temu
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
cena
34 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
cena
26 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz Actros E6, 2014 rok - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0727/113053/1f9865fb8/e2993615-2ac0-69fb-90de-047f1301175a_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz Actros E6, 2014 rok - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0727/113056/5486c0967/47dce8e8-e0d3-ff77-e5fb-678c2e5d2783_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz Actros E6, 2014 rok - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0727/113102/310e0a8a0/6271d315-0b85-3729-6c64-0f4ae86b8861_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz Actros E6, 2014 rok - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0727/113106/43a53503e/f7fd6e20-c042-afc8-3961-5e6332ea32c9_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz Actros E6, 2014 rok - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0727/113112/8d1f3187c/558c15bf-5277-1a4a-f753-12505382349f_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz Actros E6, 2014 rok - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0727/113116/5f045b283/a51ee035-5331-853b-6662-ef13e5658e12_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz Actros E6, 2014 rok - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0727/113121/14f36e58a/1f6b44fb-6a2d-b514-a2a3-5f7d9b252647_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz Actros E6, 2014 rok - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0727/113127/b89d5e0a3/b569da6a-64fb-121d-b677-a3f08b6eec84_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz Actros E6, 2014 rok - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0727/113133/719f524a0/ebb08eef-979e-419d-6644-dbead0a58243_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes Benz Actros E6, 2014 rok - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0727/113140/afc7ea9ab/2c4a96eb-1a1b-dda9-1475-a69041e5d14b_b.webp)