[elicytacje] - volvo v70, 2002 rok #62571932
Ruchomości
Volvo V70, 2002 rok
CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 4 900 zł)
Pojazd dobrze utrzymany, zużycie proporcjonalne do okresu eksploatacji, zadrapania lakieru, ślady korozji, uszkodzone zaczepy zderzaka przedniego, pęknięty zderzak tylny, brak dokumentów eksploatacyjnych pojazdu, przybliżony przebieg pojazdu, brak dokumentów pojazdu, brak kluczyka,
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volvo
OC ważne do: 2027-04-17
Przebieg: 400000 km
Typ nadwozia: kombi
Stan techniczny: używany
Skrzynia biegów: manualna
Kolor: granatowy
Nr rejestracyjny: brak
Model: V70
Nr VIN: YV1SW793232289283
Rok produkcji: 2002
Pojemność silnika: 2401 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Data pierwszej rejestracji: 2002-09-26
OGLĘDZINY:
Główna 9
21-500 Grabanów, lubelskie
Od 1.09.2026 do 01.10.2026 w godz. od 8.00 do 15.00
Urząd Skarbowy w Białej Podlaskiej
Halina Więckowska
tel.
Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/45bb2124-7523-4e7f-b65c-c94ea32ec306
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
cena
dzisiaj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
dzisiaj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
dzisiaj, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
dzisiaj, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
dzisiaj, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
dzisiaj, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
dzisiaj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
dzisiaj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
dzisiaj, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
cena
dzisiaj, 18:25
II licytacja Ruchomości CHEVROLET CAMARO 2016 rok CENA WYWOŁAWCZA: 59 050 zł (SZACUNKOWO: 118 100 zł) Samochód osobowy Chevrolet Camaro 6161m3 / 335kW (455KM) Badania techniczne ważne do 15.10.2026r. Pierwsza rejestracja w Polsce 25.05.2021r. Kluczyk 1 sztuka Miejsce przechowywania - Parking S
cena
31 dni temu
I licytacja Ruchomości Fiat Doblo 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 12 375 zł (SZACUNKOWO: 16 500 zł) Brak aktualnych badań technicznych. 1 kluczyk. OC ważne do: 2027-01-24 Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Fiat Model: Doblo Zastosowanie: inne Pojemność silnika: 1248 cm³ Rodzaj paliwa: olej n
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości Dacia Dokker 2018 rok CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Sinik niesprawny - brak możliwości uruchomienia Brak aktualnych badań technicznych 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Dacia Model: Dokker Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1
cena
25 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Passat rok prod. 1998 CENA WYWOŁAWCZA: 1 900 zł (SZACUNKOWO: 3 800 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 1998 Skrzynia biegów: manualna
cena
32 dni temu
II licytacja Ruchomości Naczepa Kogel S24 - chłodnia, 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 35 500 zł (SZACUNKOWO: 71 000 zł) Naczepa Kogel - chłodnia, pojazd posiada rejestrację Republiki Łotewskiej, brak dokumentów pojazdu, brak informacji o ważności badań technicznych pojazdu. Rok produkcji: 2014 Nr ra
cena
31 dni temu
I licytacja Ruchomości Dacia Dokker 2018 rok CENA WYWOŁAWCZA: 12 000 zł (SZACUNKOWO: 16 000 zł) Badania techniczne pojazdu ważne do 19.03.2027 roku. 1 kluczyk. OC ważne do: 2026-09-24 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Dacia Model: Dokker Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1598 c
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości AUDI A4, 2003 ROK CENA WYWOŁAWCZA: 2 325 zł (SZACUNKOWO: 3 100 zł) Nr rejestracyjny: LPA 17529 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2003 Skrzynia biegów: manua
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz Actros E6, 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 33 000 zł (SZACUNKOWO: 44 000 zł) Ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros E6, model 1845, pojazd posiada łotewską rejestrację, brak badań technicznych, brak dokumentów pojazdu, 1 kluczyk OC ważne do: 2027-01-15 Stan technic
cena
35 dni temu
Ruchomości Naczepa Kogel S24 - chłodnia, 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 14 200 zł (SZACUNKOWO: 71 000 zł) Naczepa Kogel - chłodnia, pojazd posiada rejestrację Republiki Łotewskiej, brak dokumentów pojazdu, brak informacji o ważności badań technicznych pojazdu. Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WKOS0002
cena
dzisiaj, 14:39
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
cena
28 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
cena
43 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
18 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
cena
24 dni temu
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
cena
34 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
cena
26 dni temu
![[elicytacje] - volvo v70, 2002 rok - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102340/4b90e213e/ef00eb3d-ce71-3cd6-e682-ecd567739c96_b.webp)
![[elicytacje] - volvo v70, 2002 rok - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102345/c6e7d8bf2/9b18e1a4-3ce6-dfd0-fe36-3024ea5ae309_b.webp)
![[elicytacje] - volvo v70, 2002 rok - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102353/c32f65d10/a516ba26-9483-45e4-409c-77ac190cab68_b.webp)
![[elicytacje] - volvo v70, 2002 rok - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102357/ffa8b6dcc/cafbf0f4-3a32-1235-e625-fff86033eadf_b.webp)
![[elicytacje] - volvo v70, 2002 rok - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102404/d229421c0/ffca57c7-0400-79ce-8271-79f0028e5381_b.webp)
![[elicytacje] - volvo v70, 2002 rok - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102410/47d23efc2/9ca37330-f591-43c8-b372-c182f2a4f831_b.webp)
![[elicytacje] - volvo v70, 2002 rok - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102418/09d0978c1/b01ebcea-4b45-d39e-0138-851f210e4528_b.webp)
![[elicytacje] - volvo v70, 2002 rok - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102422/030d41e85/2b240828-76a8-1676-3b0a-9e139cb3b0c8_b.webp)
![[elicytacje] - volvo v70, 2002 rok - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102426/fbe674958/b477cf22-0ed7-62e3-2e6e-3093aac5c7ca_b.webp)
![[elicytacje] - volvo v70, 2002 rok - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102432/0a9a43cab/874e44ce-c1a8-d9e4-6c3f-41dac55abc2c_b.webp)